الکترونیک آرتز امروز صبح آمار و ارقام تجاری سه ماهه‌ی گذشته‌ی سال مالی خود را منتشر کرد و به سهام‌داران خود، اطلاعاتی از آینده و برنامه‌های شرکت ارایه داد. همانطور که انتظار داشتیم، بازی Apex Legends موفقیت بزرگی را کسب کرده و طبق گفته‌ی الکترونیک آرتز، سریع‌ترین رشد را بین تمام بازی‌ها و مجموعه‌های این شرکت داشته است. در پی این موفقیت، الکترونیک آرتز برنامه‌های بزرگی برای Apex Legends دارد که یکی از آن‌ها، عرضه‌ی نسخه‌ی موبایل بازی است.

رقبای اصلی Apex Legends بازی‌های Fortnite و PUBG هستند؛ بازی‌هایی که هر دو روی پلتفرم‌های موبایل هم عرضه شده‌اند. البته هر کدام روش متفاوتی برای ورود به پلتفرم موبایل داشته‌اند. فورت‌نایت روی موبایل، دقیقا همان بازی کامپیوتر و کنسول است و حتی بازی‌کننده‌های موبایل می‌توانند با پلتفرم‌های دیگر هم بازی کنند. از طرفی، نسخه‌ی موبایل PUBG یک بازی دیگر است و کاملا جداگانه از نسخه‌ی اصلی توسعه یافته و پیشرفت می‌کند.

بازی Apex Legends

مشخصا نمی‌دانیم که الکترونیک آرتز چه برنامه‌ای برای عرضه‌ی Apex Legends روی موبایل دارد. اینکه آیا می‌خواهند تلاش کنند و نسخه‌ی اصلی بازی را روی موبایل اجرا راه بیاندازند، یا اینکه کاملا نسخه‌ای جداگانه را برای موبایل در نظر بگیرند و بیشتر به دنبال استفاده از برند Apex Legend و بزرگتر کردن آن باشند.

در کنار ساخت نسخه‌ی موبایل Apex Legends، الکترونیک آرتز هم‌چنین گفت که به زودی این بازی را در بازار چین هم عرضه خواهند کرد؛ کشوری که بزرگترین جمعیت بازی‌کننده‌های کامپیوتر را در خود جای داده است.

منبع: The Verge

برچسب‌ها:
  • اردیبهشت 20, 1398
  • 578 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!